اجرای طرح شهید « بهنام محمدی» در ۳۴ مدرسه استان خراسان جنوبی

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی از اجرای طرح شهید « بهنام محمدی» در ۳۴ مدرسه استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، جواد عقیلی پور صبح شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: داشتن نیروی انسانی از مهم ترین سرمایه ها در هر نقطه محسوب می شود.
وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس با داستن نیروی انسانی متعهد خود را به اثبات رساندیم، گفت: طی این جنگ هشت ساله ۵۵۰ هزار دانش آموز از مناطق مختلف کشور عازم جبهه های نبرد شدند.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی افزود: این استان طی جنگ تحمیلی هشت ساله، ۳۴۲ دانش آموز را تقدیم انقلاب کرده است.
عقیلی پوربا بیان اینکه هزار و ۲۵ واحد بسیج دانش آموزی در مقاطع مختلف در استان تشکیل شده است، افزود: این واحدها برنامه های علمی، فرهنگی و اردویی خوبی در سطح مدارس اجرایی می کنند.
وی از اجرای طرح شهید بهنام محمدی در ۳۴ مدرسه استان خبر داد و افزود: این طرح با هدف وصل کردن دانش آموزان به مساجد اجرایی می شود.
عقیلی پور اجرای طرح صالحین، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری لیگ علمی و کلاس های پژوهشی را از دیگر اقدامات واحدهای بسیج دانش آموزی عنوان کرد.
وی اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی را از دیگر برنامه های اجرایی دانست و گفت: طی سال گذشته چهار هزار و ۸۰۰ نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شده اند.
عقیلی پور اظهار کرد: همچنین هزار و ۴۱۸ نفر از دانش آموزان در ۱۶۲ مدرسه اقدامات عمرانی داشته اند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *