کتاب «تاثیر اردوهای آموزشی برانگیزه پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان» با تدوین و گردآوری محمد صائبی از سوی انتشارات رصد علم منتشر شده است.
نویسنده درباره این کتاب توضیح داد: «تاثیراردوهای آموزشی برانگیزه پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان» در شش فصل به تبین تاثیرات اردوها در حوزه‌های مختلف می‌پردازد، نگاه به اهداف کلی اردو، اثر بخشی و نتیجه‌گیری از برگزاری چند اردو در یک مدرسه از نتایج این کتاب است.
محمد صائبی یکی از مربیان با استعداد و با تجربه در عرصه اردو و اردو داری کشورمان است .

وی ازسال ۷۴ تا کنون فعالیت خود را در مسجد منشور به عنوان مربی اردویی آغاز کرد و در همان دهه در دبستان شهید فهمیده منطقه ۶ بعنوان مربی پرورشی و مربی سرود و در مناطق ۱۲ و ۶ و ۲ و۱۱ در سمت معلم و مربی فعالیت داشت . در سال ۸۰ به عنوان مربی فرهنگی در اردوهای کشوری کمیته امداد در اردوگاه شهید آوینی کار خود را ادامه داد . در طول مدت فعالیتش مجری اردوهای سازمانها و نهادهای مختلفی بود و مسئولیت های فرهنگی متعددی را در نمایشگاههای قرآن ، تئاتر شهر و متروی تهران عهده دار بوده است .

صائبی بیان اینکه امروزه برگزاری اردو با توجه به رشد و گسترش زندگی شهرنشینی یک ضرورت اجتماعی محسوب می‌شود، افزود: باتوجه به اینکه زندگی شهری اقتضاعات خود را دارد و براین اساس اردو اهمیت زیادی پیدا می‌کند. برخی اردو را فقط رفتن به دامن طبیعت می‌دانند که البته می‌توان برای این رفتن اهدافی را تعیین کرد.

به گفته این نویسنده،‌ توجه مسئولان برنامه‌ریز در اردوهای دانش‌آموزی می‌تواند سرمایه گذاری هدف داری در آینده مناسب برای این قشر داشته باشد.

انتشارات رصد علم، کتاب «تاثیر اردوهای آموزشی بر انگیزه پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان» کتاب را در قالب ۱۰۲ صفحه منتشر کرده است.

دسته ها: اخبار
چاپ

اشتراک گذاری:


Facebook / Google plus / twitter / cloob / Facenama / Stumble Upon / Delicious / Digg / Telegram

ارسال دیدگاه


مجمع ملی فعالان اردوهای فرهنگی رحیل

تماس با ما

تهران-خیابان میرزای شیرازی-خیابان ناهید-پلاک 10-واحد چهار

info@rahil.ir

021-88854322

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید !

     
مسیر امید سناسنتر فصل رویش هفت سنگ