واقعه غدیر در ۱۳۰ نقطه کشور بازسازی می‌شود

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، جلوگیری از تحریف غدیر را مهم‌ترین هدف بازسازی واقعه غدیر دانست و گفت: واقعه غدیر در ۱۳۰ نقطه کشور بازسازی می‌شود.

سردار یعقوب سلیمانی در دیدار اعضای ستاد مردمی بازسازی واقعه غدیر خم با آیت‌الله سعیدی که ظهر چهارشنبه در سالن محراب حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین اهداف بازسازی واقعه غدیر جلوگیری از تحریف غدیر است.

وی با بیان اینکه بازسازی واقعه غدیر به صورت مردمی در شهرستان‌ها دنبال شده است، افزود: در بازسازی واقعه غدیر مجموعه سازمان اردویی بسیج بیشتر نظارت بر عملکردهای مردمی را مورد توجه قرار داده است.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج بیان کرد: استفاده از تبلیغات داخلی و خارجی و ابزار هنر در دستور کار ستاد بازسازی واقعه غدیر است تا بتواند به بهترین نحو آنها را برای مردم بازگو کند.

وی با بیان اینکه امسال کارگاه آموزشی و توانمندسازی مسئولان و فعالان بازسازی واقعه غدیر در استان مرکزی برگزار شد، افزود: واقعه غدیر در ۱۳۰ نقطه از کشور بازسازی می‌شود که ۳۰ نقطه به مراکز اهل تسنن اختصاص دارد.

سردار سلیمانی گفت: بیش از ۶۲ هزار نفر درگیر اجرای بازسازی واقعه غدیر در سراسر کشور هستند و نزدیک به ۲ میلیون نفر به صورت مستقیم از این واقعه بازدید می‌کنند.

وی اظهار داشت: علاوه بر حمایت معنوی بزرگان دینی، هیئت‌های مذهبی نیز به میدان آمده و برای بازسازی واقعه غدیر نذر می‌کنند.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: بازسازی واقعه غدیر در سال ۹۵ در نجف عراق و دمشق انجام شد که مورد استقبال واقع شد.

وی با اشاره به تلاش برای گسترش بازسازی واقعه غدیر در سال‌های آینده به خارج از مرزهای ایران اسلامی افزود: بازسازی واقعه غدیر از سال ۸۹ برای نخستین بار در قم انجام شده است.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *