هم بازی

زود تند جابه جا کندر یک برنامه سراسر هیجان و شادی، تعداد زیادی هم‌بازی برای تمرین مهارت و پُرکردن اوقات فراغت خود، در کنار هم به انجام بازی‌های جمعی مشغولند.
این بازی‌ها با استفاده از وسایل موجود انجام می‌شوند، مانند ظرف، توپ، کش، نخ و طناب یا وسایلی که کمترین هزینه را دربردارند و بیشترین هیجان که اغلب در فضای بزرگ یا خارج از خانه قابل انجام هستند.
در ابتدای هر بازی، یک جدول نمایش داده می‌شود که تعداد شرکت‌کنندگان هر مرحله، وسایلی که برای انجام آن لازم است، فضای بازی، مدت زمان آن و خلاصه‌ای از نحوۀ انجام بازی در آن نمایش داده می‌شود. سپس باهم به تماشای دوستانمان می‌نشینیم که قبلاً این بازی را انجام داده‌اند و روش انجام آن را بهتر یاد می‌گیریم تا بتوانیم خودمان هم با دوستانمان بازی کنیم. دوستان گل نهالی نیز می‌توانند بازی‌هایی را که در این برنامه آموزش داده می‌شود، با سایر دوستانشان انجام داده و همزمان که از بازی لذت می‌برند از مراحل انجام آن فیلم گرفته و به برنامه ارسال کنند.
مجموعۀ «هم‌بازی» با صدای «علی زکریایی» به تهیه‌کنندگی «محمدحسین بزرگی‌راد» برای گروه سنی کودک در شبکه نهال تولید شده است.
دوز
پرواز توپ ها
قوطی های شناور
شکار توپ
شکار توپ
زود تند جدا کن
راه لوله ای
هرم لیوانی
تعادل
قاشق پرنده
راه حلقه ها
دوز هیجانی
مسیر بطری ها
فوت کن ببر
ترازو
قوطی ها رو بنداز
پله های لیوانی
ترازوی لیوانی
زود تند جابه جا کن
صف لیوان ها