نیروی انتظامی برای خدمتگزاری به زائران راهیان نور آماده است

سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ در منطقه اروند شهرستان آبادان اظهار داشت: برنامه یادمان‌های کاروان راهیان نور بسیار عالی گزارش شده و زائران عزیز استقبال باشکوهی از این یادمان‌ها انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای خدمتگزاری به زائران عزیز و نیز برای ایمنی راه‌ها و امنیت در کنار آنان است، خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ مشکلی گزارش نشده و حادثه خاصی نداشتیم؛ تقریباً تمام کاروان‌هایی که طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی بایستی به مقصد می‌رسیدند، حضور دارند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: بر اساس هماهنگی‌هایی که ناجا با ستاد مرکزی راهیان نور؛ سردار کارگر و همکارانشان انجام شده شاهد حضور باشکوه زائران در یادمان‌ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از ۲۴ اسفندماه امسال تا ۱۷ فروردین ۹۸ و پایان سفرهای نوروزی مسافران، همکاران بنده در پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در خدمت مسافران عزیز خواهند بود و با توصیه‌هایی که صورت گرفته ان‌شاءالله شاهد حادثه‌های دلخراش نخواهیم بود.

فرمانده ناجا تصریح کرد: رانندگان و سرنشینان باید به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند و آن را رعایت کنند تا سفر خوبی را سپری کنند.

سردار اشتری در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره برنامه‌های ناجا و اقدامات صورت گرفته با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در خصوص گسترش سفرهای کاروان‌های راهیان نور، افزود: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) همه در قبال مردم مسئول هستند و نیروی انتظامی نیز این امر را در دستور کار خود قرار داده تا ان‌شاءالله آن را محقق کند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *