اولین کاروان دانش آموزی مازندران روانه مناطق عملیاتی شد

اولین کاروان دانش آموزی دختران مازندران به تعداد ۵۰۰ نفر روانه مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ دوم پاسدار روح الله صادقی جانشین فرماندهی سپاه ساری جمعه شب در حاشیه اعزام اولین کاروان های راهیان نور دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت :در ایام سالروز  شهادت دانش آموز حسین فهمیده و یوم الله ۱۳ آبان قرار است ۵۰۰ نفر از دانش آموزان خواهر شهرستان ساری برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

وی هدف از این بازدید فرهنگی را آشنایی این خواهران با فرهنگ جهاد و شهادت و دفاع مقدس، آرمان های شهیدان بیان کرد و گفت:برنامه افتتاحیه راهیان نور به صور متمرکز در حرم حضرت امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد و بعد از آن دانش آموزان به سمت مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

وی بازدید از منطقه عملیاتی فتح المبین، یادمان شهید محمودوند اهواز، شلمچه، اروندرود، بازدید از پالایشگاه نفت را از برنامه های چهار روزه راهیان نور بیان کرد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه ساری با گرامیداشت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان یادآور شد:انتظار این است که همه اقشار جامعه از جمله دانشجویان و دانش آموزان برای تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدا و انقلاب و استکبارستیزی این روز را پاس دارند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *